Archief

Champions and Order of Merit

Op nationaal of internationaal niveau, Amateurs of Pro’s, vindt U alle winnaars van de verschillende toernooien en de Order of Merit.

Nationale Kampioenschappen Amateur

Omnium

YearPro (Men)Pro (Ladies)Amateurs (Men)Amateurs (Ladies)
2019Kevin HesboisStéphanie FransoletArnaud GalandSavannah De Bock
2018Guillaume WatremezStéphanie FransoletAlan De BondtClarisse Louis
2017Kevin HesboisStéphanie FransoletCédric Van WassenhoveAlicia Good
2016Guillaume WatremezStéphanie FransoletKristof UlenaersCéline Manche
2015Guillaume WatremezChloé LeurquinAlan De BondtClarisse Louis

King's Prize

YearMenLadiesWinner
2019Alan De Bondt (Antwerp)Margaux Vanmol (Rigenée) 
2018Jean de Wouters (Hulencourt)Clara Aveling (La Tournette) 
2017Cédric Van Wassenhove (Ravenstein)Diane Baillieux (Hulencourt)Cédric Van Wassenhove (Ravenstein)
2016Gaëtan Weydts-Caesens (Empereur)Diane Baillieux (Hulencourt)Gaëtan Weydts-Caesens (Empereur)
2015Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)Clarisse Louis (Rigenée)Clarisse Louis (Rigenée)

Seniors

YearMenLadies
2017Michael Jones ( Waterloo)Laurette Vanderlinden (Waterloo)
2016No competitionNo competition
2015Marc Mortier (Waterloo)Anne Joris (Zoute)

National Junior Championship U18

YearBoysGirls
2019Jarno Tollenaire (The National)Rebecca Becht (Waterloo)
2018Gaspard Oliviers (Ravenstein)Chiara Vikkula (Sept Fontaines)
2017Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)Margaux Appart (Bruyère)
2016Lucas Becht (Waterloo)Clarisse Louis (Rigenée)
2015Yente Van Doren (Rinkven)Lisa Tadiotto (Rigenée)

 

National Junior Championship U16

YearBoysGirls
2019James Skeet (Ravenstein)Cassiopée Oliviers (Ravenstein)
2018Mathieu Feron (Rinkven)Marie Demoulin (La Bruyère)
2017Charles Roeland (Waterloo)Rebecca Becht (Waterloo)
2016Jean de Wouters d’Oplinter (Hulencourt)Margaux Appart (Bruyère)
2015Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)Clarisse Louis (Rigenée)

National Junior Championship U14

YearBoysGirls
2019Arnaud Antoin (Damme)Savannah De Bock (Waterloo)
2018Maximilien De Cordes (Ravenstein)Savannah De Bock (Waterloo)
2017Eloy Van Geffel (Sept Fontaines)Lucie Maigret (Waterloo)
2016Mathieu Feron (Rinkven)Rebecca Becht (Waterloo)
2015Mathieu Feron (Rinkven)Rebecca Becht (Waterloo)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 1987

National Junior Championship U12

 
YearBoysGirls
2019Hugo Duquaine (Rigenée)Sixtine De Cordes (Ravenstein)
2018Hugo Duquaine (Rigenée)Louise Cuyvers (Ravenstein)
2017Nino Mahy (Bercuit)Savannah De Bock (Waterloo)
2016James Skeet (Brussels)Diane Denis (Waterloo)
2015Gatien De Batselier (Waterloo)Lucie Maigret (Waterloo)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 2007

Foursome

YearMenLadies
2013Kevin Hesbois (Keerbergen) & Yohann Cauwenbergh (Keerbergen)Laurette Vanderlinden (Waterloo) & Sonja Delport (Ternesse)
2012Rutger Dhondt (Keerbergen) & Gommaar D’Hulst (Rinkven)Chloé Leurquin (Waterloo) & Candice Schueremans (Waterloo)
2011Aurian Capart (Empereur) & Alan De Bondt (Antwerp)Chloé Leurquin (Waterloo) & Manon Vanmol (Rigenée)

Juniors

YearBoysGirls
2006 Dimitri Van Doren (Rinkven)Lien Willems (Rinkven)
2005Guillaume Watremez (Waterloo)Tamara Luccioli (Sart Tilman)
2004Thibault Werbrouck (Oudenaarde)Tamara Luccioli (Sart Tilman)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 1947

Internationale Kampioenschappen

Open of Belgium

Ontdek de winnaars van de Belgian Open. Er werd geen toernooi tussen 2001 en 2017. In 2018, heeft Pieters Production een nieuwe wedstrijd georganiseerd: de Belgian Knockout.

YearWinner
2019Guido Migliozzi (It)
2018Adrian Otaegui (Esp)
2000Lee Westwood (Eng)
1999Robert Karlsson (Swe)
1998Lee Westwood (Eng)

 

Challenge Tour

Hier zijn de winnaars voor de Challenge Tour. Sinds vier jaren, word de Challenge Tour de KPMG Trophy.

YearWinner
2019Dale Whitnell (Eng)
2018Pedro Figueiredo (Por)
2017Martin Wiegele (Aut)
2016Simon Forsström (Sue)
2015Jamie McLeary (Eco)

 

Let Access Serie

Sinds 2017 is er een Let Access Serie in België: de Belfius Ladies Open.

YearWinner
2019Emma Grechi  (Fr)
2018Emma Nilsson (Swe)
2017Heather McRae (Sco)

 

Alps Tour

Ontdek de winnaars voor de Alps Tour in België. Er werd geen competitie meer sinds 2015.

YearProsAmateurs
2015Federico Maccario (Ita)/
2014Kevin Hesbois-Am (Bel)Kevin Hesbois (Bel)
2013No competitionNo competition

 

Belgian International Amateur Championships

Ontdek de winnaars van de Belgian International Amateur Championships.

YearBoysGirls
2019Ayoub Ssouadi (Mar)Nathalie Armbruester (Zwi)
2018Yente Van Doren (Bel)Pasqualle Coffa (Netherlands)
2017Adrien Dumont de Chassart (Bel)Anastasia Mickan (De)
2016Cédric van Wassenhove (Bel)Anastasia Mickan (De)
2015Grégoire Schoeb (Fra)Fanny Cnops (Bel)

 

International Juniors

Hier zijn de laatste winnaars voor de International Juniors.

YearBoysGirls
2017Adrien Dumont de Chassart (Bel)Alessia Nobilio (It)
2016Jacob Skov Olesen (Dk)Alessia Nobilio (It)
2015Sami Vilämäki (Fin)Camille Gollety (Fra)

 

Belgian International Championships U14

De winnaars van de Belgian International Championship Boys & Girls U14.

YearBoysGirlsCountry
2019Marco Florioli (It)Rocio Tejedo Mulet (Esp)Italy
2018Augustin Lefbvre (Fr)Pia Babnik (Slo)Italy
2017Alessio Battista (It)Pia Babnik (Slo)Italy
2016Nicola Gerhardsen (Swi)Paula Kirner (Germany)Hessen
2015Robin Williams (GB)Pia Babnik (Slovenia)Italy

 

Order of Merit

Challenge Jack du Vivier

YearBoys
2019Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2018Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2017Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2016Alan De Bondt (Antwerp)
2015Thomas Detry (Ravenstein)

 

Challenge Louise Van den Berghe

YearGirls
2019Clarisse Louis (Rigenée)
2018Clarisse Louis (Rigenée)
2017Clarisse Louis (Rigenée)
2016Leslie Cloots (Ternesse)
2015Leslie Cloots (Ternesse)

 

Challenge Philippe Chabeau

YearBoys
2019Charles Roeland (Waterloo)
2018Jean de Wouters d’Oplinter (Hulencourt)
2017Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2016Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2015Adrien Dumont de Chassart (Waterloo) U16

 

Challenge Annette de Vooght

YearGirls
2019Savannah De Bock (Waterloo)
2018Margaux Appart (la Bruyère)
2017Clarisse Louis (Rigenée)
2016Diane Bailleux (Hulencourt)
2015Diane Baillieux (Waterloo)

 

Challenge Albert Vermeiren

YearBoysGirls
2019Lev Grinberg (Ravenstein)Savannah De Bock (Waterloo)
2018James Skeet (Ravenstein)Savannah De Bock (Waterloo)
2017Eloy Van Geffel (Sept Fontaines)Diane Denis (Waterloo)
2016Mathieu Feron (Rinkven)Rebecca Becht (Waterloo)
2015Antoine Burton (Rigenée)Rebecca Becht (Waterloo)

 

Challenge Pierre Richelle

YearBoysGirls
2019Hugo Duquaine (Rigenée)Kirsten Heyvaert (Kampenhout)
2018Hugo Duquaine (Rigenée)Alix Dellicour (la Bruyère)
2017Ryan Lundh (Bossenstein)Savannah De Bock (Waterloo)
2016Noah Pezzot (Pierpont)Diane Denis (Waterloo)
2015Noah Pezzot (Pierpont)Lucie Maigret (Waterloo)