LIVE : King's Prize L'Empereur Results
Competities E Palmares

Palmares

Champions and Order of Merit

Op nationaal of internationaal niveau, Amateurs of Pro’s, vindt U alle winnaars van de verschillende toernooien en de Order of Merit.

Nationale Kampioenschappen Amateur

Omnium

Year Pro (Men) Pro (Ladies) Amateurs (Men) Amateurs (Ladies)
2023 Kevin Hesbois Stéphanie Fransolet Jarno Tollenaire Mirthe Waumans
2022 Jean de Wouters d’Oplinter Ryan Lundh Emma Defleur
2021 Giovanni Tadiotto Claudia Rocco James Meyer de Beco Sophie Bert
2020 No competition – Covid No competition – Covid No competition – Covid No competition – Covid
2019 Kevin Hesbois Stéphanie Fransolet Arnaud Galand Savannah De Bock
2018 Guillaume Watremez Stéphanie Fransolet Alan De Bondt Clarisse Louis

King's Prize

Year Men Ladies Winner
2023 Nathan Cossement (Naxhelet) Audrey Lam (Hainaut) Audrey Lam (Hainaut)
2022 Nicolas Normand (Waterloo) Savannah De Bock (Waterloo) Savannah De Bock (Waterloo)
2021 No competition – Covid No competition – Covid No competition – Covid
2020 No competition – Covid No competition – Covid No competition – Covid
2019 Alan De Bondt (Antwerp) Margaux Vanmol (Rigenée) Alan De Bondt (Antwerp)
2018 Jean de Wouters (Hulencourt) Clara Aveling (La Tournette) Jean de Wouters (Hulencourt)

Seniors

Year Men Ladies
2023 Michael Jones (Waterloo) Sylvie Clausset (Bercuit)
2022 Fabrice Haussy (Mont Garni) Sylvie Clausset (Bercuit)
2021 Frank Stockmans (Antwerp) Sylvie Clausset (Bercuit)
2020 Pierre-Yves Roeland (Waterloo) Marianne Trussart-Follebouckt (Ostend)
2019 Patrick Renard (Sart-Tilman) Anne Joris (Zoute)
2018 Michael Jones (Waterloo) Annick Riff (Hainaut)
2017 Michael Jones (Waterloo) Laurette Vanderlinden (Waterloo)

National Junior Championship U18

Year Boys Girls
2023 Ryan Lundh (Antwerp) Louise Cuyvers (Ravenstein)
2022 James Skeet (Ravenstein) Emma Defleur (Rigenée)
2021 James Skeet (Ravenstein) Elise Bishop (Ravenstein)
2020 Anthony De Schutter (Spiegelven) Victoria Dellicour (Ravenstein)
2019 Jarno Tollenaire (The National) Rebecca Becht (Waterloo)
2018 Gaspard Oliviers (Ravenstein) Chiara Vikkula (Sept Fontaines)
2017 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo) Margaux Appart (Bruyère)

National Junior Championship U16

Year Boys Girls
2023 Arthur Estas (Ravenstein) Sixtine de Cordes (Ravenstein)
2022 Hugo Duquaine (Rigenée) Mirthe Waumans (Ternesse)
2021 Maxim Leys (Rinkven) Savannah De Bock (Waterloo)
2020 Maximilien de Cordes (Ravenstein) Manon Renault (Waterloo)
2019 James Skeet (Ravenstein) Cassiopée Oliviers (Ravenstein)
2018 Mathieu Feron (Rinkven) Marie Demoulin (La Bruyère)
2017 Charles Roeland (Waterloo) Rebecca Becht (Waterloo)

National Junior Championship U14

Year Boys Girls
2023 Arthur Haghedooren (Keerbergen) Laetitia Vandeplas (Bercuit)
2022 Arthur Haghedooren (Keerbergen) Lilly Carniol (Waterloo)
2021 Hugo Duquaine (Rigenée) Mirthe Waumans (Ternesse)
2020 Hugo Duquaine (Rigenée) Louise Cuyvers (Ravenstein)
2019 Arnaud Antoin (Damme) Savannah De Bock (Waterloo)
2018 Maximilien De Cordes (Ravenstein) Savannah De Bock (Waterloo)
2017 Eloy Van Geffel (Sept Fontaines) Lucie Maigret (Waterloo)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 1987

National Junior Championship U12

 
Year Boys Girls
2023 Louis Dirickx (Bercuit) Ashling Poynton (Keerbergen)
2022 Pieter Janssen (Millennium) Violette Gerard (La Tournette)
2021 Arthur Haghedooren (Keerbergen) Anaïs Nicolas (Ravenstein)
2020 Chari Tsaklanos (Spiegelven) Anaïs Nicolas (Ravenstein)
2019 Hugo Duquaine (Rigenée) Sixtine De Cordes (Ravenstein)
2018 Hugo Duquaine (Rigenée) Louise Cuyvers (Ravenstein)
2017 Nino Mahy (Bercuit) Savannah De Bock (Waterloo)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 2007

Foursome

Year Men Ladies Mixed
2023 Hugo Duquaine (Rigenée) & Charles Roeland (Waterloo) Mirthe Waumans (Ternesse) & Audrey Lam (Hainaut) Céline Manche (La Tournette) & Jarno Tollenaire (National)
2022 Guillaume Haenen (Rigenée) & Alexandre Bailly (Waterloo) Mirthe Waumans (Ternesse) & Audrey Lam (Hainaut) Lucas Trussart & Marianne Trussart-Follebouckt (Ostend)
2021 No Competition – Covid No Competition – Covid No Competition – Covid
2020 No Competition – Covid No Competition – Covid No Competition – Covid
2019 Diederik Van Doorselaer & Stefan Guy (Rinkven) Valentine Logé & Cassiopée Oliviers (Ravenstein) Rebecca Becht & James Skeet (Ravenstein)
2018 Jason Lebrasseur (La Bruyère) & Thomas Gellaerts (La Tournette) Margaux Vanmol & Clarisse Louis (Rigenée) Cassiopée Oliviers & James Skeet (Ravenstein)

Juniors U21

Year Boys Girls
2006  Dimitri Van Doren (Rinkven) Lien Willems (Rinkven)
2005 Guillaume Watremez (Waterloo) Tamara Luccioli (Sart Tilman)
2004 Thibault Werbrouck (Oudenaarde) Tamara Luccioli (Sart Tilman)

VIND DE LIJST VAN WINNAARS SINDS 1947

Internationale Kampioenschappen

Open of Belgium

Ontdek de winnaars van de Belgian Open. Er werd geen toernooi georganiseerd tussen 2001 en 2017 en tussen 2020 en 2021.

In 2018 en 2019 heeft Pieters Production een nieuwe wedstrijd georganiseerd: de Belgian Knockout.

Sinds 2022 wordt de Soudal Open georganiseerd.

Year Winner
2023 Simon Forsström (Swe)
2022 Sam Horsfield (Eng)
2019 Guido Migliozzi (It)
2018 Adrian Otaegui (Esp)
2000 Lee Westwood (Eng)
1999 Robert Karlsson (Swe)
1998 Lee Westwood (Eng)

 

Challenge Tour

De winnaars voor de Challenge Tour.

Year Winner
2023 No competition
2022 Alexander Knappe (Ger)
2021 Alfredo Garcia-Heredia (Spain)
2020 No Competition – Covid
2019 Dale Whitnell (Eng)
2018 Pedro Figueiredo (Por)
2017 Martin Wiegele (Aut)
2016 Simon Forsström (Sue)
2015 Jamie McLeary (Eco)

 

Let Access Serie

Sinds 2017 is er een Let Access Series in België.

Year Winner
2023 No competition
2022 Kristalle Blum (Aus)
2021 Lily May Humphreys (Eng)
2020 No Competition – Covid
2019 Emma Grechi  (Fr)
2018 Emma Nilsson (Swe)
2017 Heather McRae (Sco)

 

Alps Tour

Ontdek de winnaars voor de Alps Tour in België. Er werd geen ALPS Tour competitie meer georganiseerd sinds 2015.

Year Pros Amateurs
2015 Federico Maccario (Ita) /
2014 Kevin Hesbois-Am (Bel) Kevin Hesbois (Bel)
2013 No competition No competition

 

Belgian International Amateur Championships

Year Men Ladies
2023 Noah Phan (Den) Céline Manche (Bel)
2022 Nathan Cossement (Bel) Savannah De Bock (Bel)
2021 Bob Geurts (Ned) Savannah De Bock (Bel)
2020 No Competition – Covid No Competition – Covid
2019 Ayoub Ssouadi (Mar) Nathalie Armbruester (Zwi)
2018 Yente Van Doren (Bel) Pasqualle Coffa (Netherlands)
2017 Adrien Dumont de Chassart (Bel) Anastasia Mickan (De)
2016 Cédric van Wassenhove (Bel) Anastasia Mickan (De)
2015 Grégoire Schoeb (Fra) Fanny Cnops (Bel)

 

International Juniors

Hier zijn de laatste winnaars voor de International Juniors.

Year Boys Girls
2017 Adrien Dumont de Chassart (Bel) Alessia Nobilio (It)
2016 Jacob Skov Olesen (Dk) Alessia Nobilio (It)
2015 Sami Vilämäki (Fin) Camille Gollety (Fra)

 

Belgian International Championships U14

Year Boys Girls Country
2023 Youp Orsel (Ned) Céleste Bobo Lloret (Fr) Switzerland
2022 Moritz Küls (Ger) Alice Kong (Fra) Netherlands II
2021 Hugo Le Goff (Fra) Alice Kong (Fra) France
2020 No Competition – Covid No Competition – Covid No Competition – Covid
2019 Marco Florioli (It) Rocio Tejedo Mulet (Esp) Italy
2018 Augustin Lefbvre (Fr) Pia Babnik (Slo) Italy

 

Belgian International Senior Championships

Year Men Ladies
2023 Michiel Franken (Nl) Annick Riff (Bel)
2022 Martin Birkholz (Den) Sylvie Van Molle (Bel)
2021 François Illouz (Fr) Sylvie Van Molle (Bel)
2020 No Competition – Covid No Competition – Covid
2019 Michael C. Flindt (Den) Sylvie Van Molle (Bel)
2018 Patrick Renard (Bel) Sylvie Van Molle (Bel)
2017 Patrick Renard (Bel) Sylvie Van Molle (Bel)
2016 Michael Jones (Bel) Laurette Vanderlinden (Bel)
2015 Cor Fidder (Nl) Isabelle Dumont (Bel)

 

Order of Merit

Challenge Jack du Vivier

Year Boys
2023 Jarno Tollenaire (National)
2022 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2021 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2020 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2019 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2018 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2017 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2016 Alan De Bondt (Antwerp)
2015 Thomas Detry (Ravenstein)

 

Challenge Louise Van den Berghe

Year Girls
2023 Savannah de Bock (Waterloo)
2022 Savannah de Bock (Waterloo)
2021 Savannah de Bock (Waterloo)
2020 Clarisse Louis (Rigenée)
2019 Clarisse Louis (Rigenée)
2018 Clarisse Louis (Rigenée)
2017 Clarisse Louis (Rigenée)
2016 Leslie Cloots (Ternesse)
2015 Leslie Cloots (Ternesse)

 

Challenge Philippe Chabeau

Year Boys
2023 Léopold Isserentant (Waterloo)
2022 Lev Grindberg (Rinkven)
2021 Hugo Duquaine (Rigenée)
2020 Loran Appel (Taxandria)
2019 Charles Roeland (Waterloo)
2018 Jean de Wouters d’Oplinter (Hulencourt)
2017 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2016 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo)
2015 Adrien Dumont de Chassart (Waterloo) U16

 

Challenge Annette de Vooght

Year Girls
2023 Mirthe Waumans (Ternesse)
2022 Emma De Fleur (Rigenée)
2021 Savannah De Bock (Waterloo)
2020 Bert Sophie (Waregem)
2019 Savannah De Bock (Waterloo)
2018 Margaux Appart (la Bruyère)
2017 Clarisse Louis (Rigenée)
2016 Diane Bailleux (Hulencourt)
2015 Diane Baillieux (Waterloo)

 

Challenge Albert Vermeiren

Year Boys Girls
2023 Arthur Haghedooren (Keerbergen) Anaïs Nicolas (Ravenstein)
2022 Julien Dulait (Ravenstein) Caroline Perez-Tasso (Hulencourt)
2021 Hugo Duquaine (Rigenée) Sixtine De Cordes (Ravenstein)
2020 Hugo Duquaine (Rigenée) Louise Cuyvers (Ravenstein)
2019 Lev Grinberg (Ravenstein) Savannah De Bock (Waterloo)
2018 James Skeet (Ravenstein) Savannah De Bock (Waterloo)
2017 Eloy Van Geffel (Sept Fontaines) Diane Denis (Waterloo)
2016 Mathieu Feron (Rinkven) Rebecca Becht (Waterloo)
2015 Antoine Burton (Rigenée) Rebecca Becht (Waterloo)

 

Challenge Pierre Richelle

Year Boys Girls
2023 Louis Dirickx (Bercuit) Chloé Lam (Hainaut)
2022 Pieter Janssen (Millennium) Violette Gerard (Tournette)
2021 Arthur Haghedooren (Keerbergen) Violette Gerard (Tournette)
2020 Julien Dulait (Ravenstein) Estelle De Blieck (Nuclea)
2019 Hugo Duquaine (Rigenée) Kirsten Heyvaert (Kampenhout)
2018 Hugo Duquaine (Rigenée) Alix Dellicour (la Bruyère)
2017 Ryan Lundh (Bossenstein) Savannah De Bock (Waterloo)
2016 Noah Pezzot (Pierpont) Diane Denis (Waterloo)
2015 Noah Pezzot (Pierpont) Lucie Maigret (Waterloo)